KONST / Litografier / Färglitografi 15407124
nr 1540 7124
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Gunnar Brusewitz (1924-2004). Signerad, numrerad 223/280, kustmotiv. Färglitografi, bildmått: 27x36 cm, yttermått inklusive ram: 42x53 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:16:18
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
400 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz